Чому усвідомлення меж може стати перепусткою в майбутнє?

1024 683 Ethictech

Відкрита лекція о. д-ра Т’єррі Маньєна, ректора Ліонського Католицького Університету про етичні виклики сучасної науки і технологій

Детальніше

Літня Філософська Школа УКУ-2018: як це було (відео)

1024 895 Ethictech

У Школі 2018 року «Нові технології, соціальні медіа і майбутнє демократії», яку організував Центр етики та технологій LvBS спільно з кафедрою філософії УКУ за підтримки Фонду Конрада Аденауера та Українського католицького університету, взяло участь 30 учасників та 11 викладачів, які провели 13 лекцій, 2 семінари та 2 воркшопи.

Детальніше

Людина, що вирішує

1024 685 Ethictech

Як змінюватиметься здатність людини приймати рішення і відповідати за них під впливом технологій? Чому в майбутньому вміння орієнтуватися по зірках стане важливішим, ніж вміння користуватися GPS? А також чому законодавство ЄС обмежує вплив штучного інтелекту на прийняття кінцевих рішень?

Детальніше
Stephen Russo, IBM

Стівен Руссо: Приватність vs. Безпека

1024 683 Ethictech

Стівен Руссо, директор ІВМ із технологій “розумного міста” і диякон УГКЦ, аналізує, як технології «розумного міста», «інтернет речей» збирають терабайти даних про кожного з нас, аби забезпечити комфорт і безпеку і чи готові ми поступитися приватністю заради безпеки? Чи здатні нові технології забезпечити конфіденційність приватних даних?

Детальніше