Центр_Лого_текст_укр

Центр Етики і Технологій – проект Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) для дослідження впливу технологій на суспільство та людину, популяризації етичних аспектів технологічного розвитку. Ціллю проекту є започаткувати платформу для комунікації між технологічним бізнесом, суспільством, науковими та дослідницькими інституціями.

Центр Етики і Технологій відкритий до співпраці з дослідниками, науковцями, державними та приватними інституціями, діяльність яких спрямована на ефективну інтеграцію нових технологій в сучасне суспільство.  Завдяки підтримці партнерів, донорів та спільноти УКУ і LvBS, Центр започаткував новий формат дискусії про етичні виклики нових технологій, активно залучаючи до обговорень представників експертного середовище, науковців та підприємців.

Наші партнери

Наші контакти

Керівник Центру

Володимир Хіцяк, магістр з управління технологіями (MSc in Technology Management), закінчив Львівську бізнес-школу УКУ та філософсько-богословський факультет УКУ (бакалаврат із філософії та богослов’я). Має досвід роботи в ЗМІ (журналіст і редактор), маркетингу та PR. Працював експертом із зовнішніх зв’язків в компанії “МТС Україна” (Vodafone). У Львівській бізнес-школі працює із 2016 року. Сфера зацікавлень: теорія пізнання (епістемологія), приватність та захист даних, моделювання та автоматизація бізнес-процесів. Тема дипломної роботи (УКУ) – “Горизонт Іншого у стосунку до моєї об’єктивності”.

Тел.: +380983503556
Львів, вул. Сахарова, 35,
Львівська бізнес-школа УКУ

Підписатися на новини